• 30 dni na zwrot
  • realizacja zamówień 24h
  • wymiana rozmiaru tylko 7,99 zł
Czas i koszt dostawy

Przesyłki kurierskiePaczki dostarczane są przez kuriera w dni robocze na podany w zamówieniu adres, przeważnie standardowo w godzinach od 8 do 18. Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych. W większości przypadków kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki ale nie możemy tego zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu. 
Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju ewentualnie po wcześniejszym kontakcie ustalamy wysyłkę za granicę - koszt wysyłki za granice uzależniony jest od wagi paczki i miejsca docelowego (wyliczany indywidualnie do zamówienia).
Maksymalny czas realizacji zamówienia to 2 dni natomiast naszym priorytetem jest jak najszybsza dostawa. Czas dostawy przesyłki po jej wysłaniu nie powinien być dłuższy niż 24h - w razie problemów prosimy o kontakt. Po dokonaniu transakcji istnieje możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie DPD: http://www.dpd.com.pl Odbiór paczek nie jest możliwy z magazynów DPD. Prosimy także informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia. Prosimy przy odbiorze przesyłki o sprawdzenie stanu paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.
W sytuacji gdy formą płatności jest przelew, czas dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie.
 

 

Poczta polska - Kurier 48


 
Paczki dostarczane są przez kuriera poczty w dni robocze na podany w zamówieniu adres, przeważnie standardowo w godzinach od 8 do 16. Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych. W większości przypadków kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki ale nie możemy tego zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu.
Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 3 dni natomiast naszym priorytetem jest jak najszybsza dostawa. Czas dostawy przesyłki po jej wysłaniu nie powinien być dłuższy niż 48h w razie problemów prosimy o kontakt. Po dokonaniu transakcji istnieje możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie poczty polskiej. Odbiór paczek nie jest możliwy z magazynów poczty polskiej. Prosimy także informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia. Prosimy przy odbiorze przesyłki o sprawdzenie stanu paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.
W sytuacji gdy formą płatności jest przelew, czas dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

 
 

Paczkomaty InPost


Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta.

 
 

Odbiór osobisty


 
Przy wybraniu tej opcji wysyłki, klient zostanie poinformowany telefonicznie o terminie odbioru paczki. Zamówienie można odebrać w siedzibie naszej firmy na ul.Ptasia 2 w Zielonej Górze. Jeżeli klient pojawi się w naszej firmie przed informacją o zrealizowanym zamówieniu, może nie otrzymać w tym momencie paczki, ponieważ każde zamówienie ma swoją kolejność.
 
 
 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl