• 30 dni na zwrot
  • darmowa dostawa od 149 zł
  • wymiana rozmiaru tylko 7,99 zł
Czas i koszt dostawy

 

Przesyłki kurierskie


 
PRZEDPŁATA POBRANIE CZAS DOSTAWY
15 ZŁ 20 ZŁ 1 DZIEŃ
 
Paczki dostarczane są przez kuriera w dni robocze na podany w zamówieniu adres, przeważnie standardowo w godzinach od 8 do 18. Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych. W większości przypadków kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki ale nie możemy tego zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu.
Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju ewentualnie po wcześniejszym kontakcie ustalamy wysyłkę za granicę - koszt wysyłki za granice uzależniony jest od wagi paczki i miejsca docelowego (wyliczany indywidualnie do zamówienia).
Maksymalny czas realizacji zamówienia to 2 dni natomiast naszym priorytetem jest jak najszybsza dostawa. Czas dostawy przesyłki po jej wysłaniu nie powinien być dłuższy niż 24h - w razie problemów prosimy o kontakt. Po dokonaniu transakcji istnieje możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie DPD: http://www.dpd.com.pl Odbiór paczek nie jest możliwy z magazynów DPD. Prosimy także informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia. Prosimy przy odbiorze przesyłki o sprawdzenie stanu paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.
W sytuacji gdy formą płatności jest przelew, czas dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie.
 

 

Poczta polska - Kurier 48


 
PRZEDPŁATA POBRANIE CZAS DOSTAWY
12,99 ZŁ 17,99 ZŁ 2 DNI
 
 
Paczki dostarczane są przez kuriera poczty w dni robocze na podany w zamówieniu adres, przeważnie standardowo w godzinach od 8 do 16. Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych. W większości przypadków kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki ale nie możemy tego zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu.
Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 3 dni natomiast naszym priorytetem jest jak najszybsza dostawa. Czas dostawy przesyłki po jej wysłaniu nie powinien być dłuższy niż 48h w razie problemów prosimy o kontakt. Po dokonaniu transakcji istnieje możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie poczty polskiej. Odbiór paczek nie jest możliwy z magazynów poczty polskiej. Prosimy także informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia. Prosimy przy odbiorze przesyłki o sprawdzenie stanu paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.
W sytuacji gdy formą płatności jest przelew, czas dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie.

 
 

Paczkomaty InPost


 
PRZEDPŁATA POBRANIE CZAS DOSTAWY
9,99 ZŁ - 1 - 3 DNI

 

Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta.

 
 

Odbiór osobisty


 
Przy wybraniu tej opcji wysyłki, klient zostanie poinformowany e-mailowo o terminie odbioru paczki. Zamówienie można odebrać w siedzibie naszej firmy przy ul. Sienkiewicza 9 w Zielonej Górze.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl